Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth ailjazi

  • Anëtarësuar nga: 05/02/2017

Përshkrimi

image

€1

Shitet Banesa

Shitet Banesa tek kompleksi banesor VLORA COM ne Presheve. Banesa ndodhet ne kat te pare, posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi, dy ballkona dhe […]

1060 total views, 0 today