Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,700

shitet ford focus viti 2002 automatik

 • Rruga: 15nentori
 • Lokacioni: presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 122000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 20/12/2017 12:05 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
25443265_1699062653488525_1242258106515477067_n
25443261_1699062796821844_2424425722859871179_n25396145_1699062680155189_4940745799630364834_n25508062_1699062746821849_7596232509180541796_n25443204_1699062706821853_828453196665403507_n25443265_1699062653488525_1242258106515477067_n25443003_1699062623488528_7221239314845454087_n

Përshkrimi


vetura eshte ne gjendje shume te rregullt 122000km te kaluar serviset ika te kryme ka regjistrim 1vit ,posedon ,tempomat, klime manualne, airbag ,abs, esp, alufelne, dhe dy celsa . per meshum info ne nr te 0628169446.nr2 0637731456


1145 total views, 1 today

  

Listing ID: 9725a39a9499a8ea

Sponsored Links