Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0628169446' (11)

6322616B-721E-41EE-A3F4-D9A8112853A2

€123,456

Opel Corsa 1.0 benzin 2002 viti me Klime

Opel Corsa ne gjendje te rregullt ne Klime o. Dy celsa ika per Info. Nr 0628169446. Nr2 0628278170

692 total views, 0 today

20180923_182307

€0

Seat ibiza 1.9 dizel 1998 viti

Shitet SEAT IBIZA 1.9 DIZEL viti 1998 ne gjende shume te mir , hargjime te vogla 4 l ne 100 km ,motorin eka shume te […]

737 total views, 0 today

20180923_182301

€1,100

Seat ibiza 1.9 dizel

Shitet seat ibiza ne gjendje te mir 1.9 dizel viti 1998 , me hargjime te vogla 4l ne 100km, i rigjistruar ka motor golfi pjest […]

805 total views, 0 today

25443265_1699062653488525_1242258106515477067_n

€1,700

shitet ford focus viti 2002 automatik

vetura eshte ne gjendje shume te rregullt 122000km te kaluar serviset ika te kryme ka regjistrim 1vit ,posedon ,tempomat, klime manualne, airbag ,abs, esp, alufelne, […]

1128 total views, 0 today

image

€0

Vw bora1.9 Tdi Highline viti 2001

Shitet VW Bora eshte ne gjendje shum te mir , rigjistrim 1 vit posedon tempomat ,klime automatike,airbag 4x ,abs ,boardkompjuter dhe alufelne 16col .bejm ndrrim […]

959 total views, 0 today

image

€3,200

Vw bora1.9TDI Highline viti 2001

Bora eshte ne gjendje shum te mir me serviset ika te krym regjistrim 1vit hargjime te vogla 4.5l ne 100km/h posedon tempomat ,automat klime ,abs […]

1144 total views, 0 today

image

€0

Vw bora 1.9 tdi Highline viti 2001

Vetura eshte ne gjendje shum te mir ika serviset e krym i rigjistrum nderin ne muajin 23.062018 , posedon digital klime ,tempomat ,xhamet dhe pasqyret […]

1114 total views, 0 today

image-0-02-01-0c26ee7e70e7877b860f689f418924ee86b16130d172cffa747271651dff1f38-V

€0

Vw bora1.9 tdi HIghline 2001 viti

Bora eshte ne gjendje te mir i servisum posedon digitalni klima gjamet me elektronik tempomat alufelne 16

1006 total views, 0 today

image-0-02-01-67cafa1cfe3481cf954dd5f2795a7af051b68a68cb6f3d0f260d29f541464823-V

€3,300

Vw bora 1.9 tdi highline

Bora ne gjendje shume te mir per me shum info nr 0628169446 nr2 063840785

1074 total views, 0 today

image-0-02-05-a01aaae96ef3891ad27b76775fb44527662cbb5c81d0cc20ad3aadd579063492-V

€1,300

Golf 3 1.9 tdi 66kw 90ps karavan viti 1994

Golfi eshte ne gjendje shume te rregullt rigjistrim nderin 10.2017 ,4 goma te mira m+s . per me shum info nr tel 0628169446.nr 2 0638402785 […]

1044 total views, 0 today

image-0-02-05-a01aaae96ef3891ad27b76775fb44527662cbb5c81d0cc20ad3aadd579063492-V

€1,300

Golf 3 1.9 tdi 66kw 90ps karavan viti 1994

Golfi eshte ne gjendje shume te rregullt rigjistrim nderin 10.2017 ,4 goma te mira m+s . per me shum info nr tel 0628169446.nr 2 0638402785 […]

1285 total views, 0 today

Publiko Falas