Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2

Shitet Mbushës të iPhone 4 për Vetur + Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4

  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 25/05/2017 2:01 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
Bateri e iPhone 4iPhone mbushes per Vetur

Përshkrimi


Mbajtës dhe Mbushës të iPhone 4 për Vetur = 1500 din.

Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4 = 1500 din.

Info : 0621325733 si dhe WhatsApp


1737 total views, 1 today

  

Listing ID: 76659263ac4cf07f

Sponsored Links