Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€7

Shitet Mbushës i iPhone 4 për Vetur dhe Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4

 • Lokacioni: Preshev
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: Jo
 • Postuar: 09/02/2018 2:41 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2
34

Përshkrimi


Punojn Perfekt

 • Futroll & Bateri Mbushës për iPhone 4 = 900 din.
 • Mbajtës dhe Mbushës për Vetur të iPhone 4 = 900 din.

Info : 0621325733 si dhe WhatsApp


964 total views, 2 today

  

Listing ID: 3565a7d0a57ec724

Sponsored Links