Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€100

Shitet Laptopi HP ne gjendje shum të mir *Extra*

  • Rruga: bb
  • Lokacioni: Bilaç
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 27/01/2017 10:31 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170126_163533
20170126_16351920170126_16354120170126_16381820170126_16393920170126_16401020170126_16382420170126_163912

Përshkrimi


Shitet laptopi Hp i ardhur nga ch, ne gjendje shum te mir punon extra si dhe ne internet eshte shum i shpejtt.
Specifikat
Cpu core 2 duo t7250 2.0ghz 2.0 ghz
Ram 2gb
Hdd 160gb
Grafika afer 1gb totali dhe prej ramit
Baterin e mban
Laptopi vjen me adapter
Lexuesi i dvd rw si dhe suporton lightscribe per te shtyp cd me logo.


1138 total views, 1 today

  

Listing ID: 980588b213e51da9

Sponsored Links