Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0637006173' (12)

IMG_20180523_173955

€310

Toshiba intel Core i7 8gb ram Extra sikur i ri

Ne shitje Toshina i7 gjen. 3 Quad core cpu me 8 berthama 8gb ram 320gb hdd Intel hd 4000 grafik I ruajtur extra punon Mob […]

1887 total views, 0 today

IMG_20180506_174230

€135

Acer Aspire i3 i ardhur nga ch

Acer Aspire Laptop i ardhur nga ch. Intel core i3 cpu 4gb Ram, 320gb hdd, 15.6 inch Led nVidia Geforce 420m 1gb dedikum grafik. I […]

905 total views, 1 today

IMG_20180316_130141

€175

Laptop Toshiba i5 i ardhur nga Ch

Toshiba laptop i ardhur nga Ch. Intel Core i5 @ 4 x2.40ghz 4Gb Ram, 750Gb Hdd , 15.6 inch Led Hd I ruajtur mir, i […]

1209 total views, 0 today

25348744_1556542704433076_7443628437266364545_n

€15

ALCATEL ontetouch sikur i Ri

Ne Shitje ALCATEL onetouch sikur i Ri. Ne gjendje perfekte i ardhur nga Ch. Teli eshte me 2 Kartica Sim1 dhe Sim2 Mbushet me Android […]

1864 total views, 0 today

16684874_1369473223073132_600660744_n

€5

Shiten Dritat LED te pozicioneve per vetur T10 5 SMD Te reja

Shiten dritat led per pozicione ne vetur jan te tipit T10 5SMD te firems SAFEGO Te garantuar 1 vjet te perdorura ne kushte normale. Dritat […]

2104 total views, 0 today

dallimi

€5

Dritat Led per Pozicione te Veturave.

Shiten Dritat Led T50 5smd 12v per vetura te cilat jane per pozicone jane te reja te pa perdorura mirpo shum te mira dhe shum […]

2915 total views, 0 today

20170715_133455

€80

Acer Aspire ONE *Extra* i ardhur nga Ch

Acer Aspire ONE i ardhur nga Ch. *EXTRA* Specs : Dual Core CPU , 2Gb Ram, 160Gb Hdd. Camer, origjinal mbushes, baterin 2h. Me liber. […]

965 total views, 0 today

16422405_1265600273527322_8818528559628764873_o

€65

Hp Compac Mini ne gjendje shum te mir.

HP Compaq mini shum i ruajtur model i ri. Specs: Dual Core Cpu 1.67hgz, 2gb Ram, 160Gb hdd, Camera Hd, Microfon WI-FI + mbushesi origjinal. […]

1838 total views, 0 today

20170325_121522

€60

Laptop Fujitsu Siemens 2Gb

Shitet Laptopi Fujitsu Siemens ne gjendje te rregult dhe shum te mire. Specifikat: Intel Pentium M 1.7Ghz 2 Gb Ram posedon 120Gb Hdd ne gjendje […]

1125 total views, 1 today

20170201_094103

€150

Samsung Galaxy S5

Shitet Samsung Galaxy S5 ne gjendje shum te mir dhe shum funksional. Me telefon vjen Adapteri origjinal dhe fatrola prej silikoni. Teli posedon duplo xhamin […]

2053 total views, 1 today

20170126_163533

€100

Shitet Laptopi HP ne gjendje shum të mir *Extra*

Shitet laptopi Hp i ardhur nga ch, ne gjendje shum te mir punon extra si dhe ne internet eshte shum i shpejtt. Specifikat Cpu core […]

1138 total views, 1 today

16344252_1356469494373505_1866833312_n

€100

Shitet Laptopi Asus mini

Shitet Laptopi Asus mini ne gjendje perfektee Laptopi punon super pa asnje defeket Specifikat: Cpu Intel dual core 1.67ghz Ram 2gb Ram Hdd SSD HDD […]

908 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas