Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Mikseri

  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 11/10/2017 10:07 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
2

Përshkrimi


Shitet mikseri për përzierjen e mishit dhe miellit.
Çmimi sipas marëveshjes.
Kontaktoni në numrin : 0638013886 & Viber.


972 total views, 1 today

  

Listing ID: 70959de95fa332de

Sponsored Links