Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Tati

  • Anëtarësuar nga: 11/10/2017

Përshkrimi

1

€0

Shitet Mikseri

Shitet mikseri për përzierjen e mishit dhe miellit. Çmimi sipas marëveshjes. Kontaktoni në numrin : 0638013886 & Viber.

835 total views, 1 today