Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,000

Shitet Opel Omega

 • Rruga: Karposh
 • Lokacioni: Preshevo
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 245000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: tjetër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 17/06/2018 1:34 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
10
67111

Përshkrimi


Shes veturen Opel Omega e vitit 2002, dizel karavan. Pronar qe tre vite dhe te gjitha serviset e kryera me rregull. E gatshme per qarkullim. Me shume info ne tel 062 8054330 (mun dhe viber).Cmimi i diskutueshem,me mundesi ndrrimi.


1039 total views, 1 today

  

Listing ID: 3315b25baa7b6b3b

Sponsored Links