Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth rashiti

  • Anëtarësuar nga: 13/06/2017

Përshkrimi

10

€2,000

Shitet Opel Omega

Shes veturen Opel Omega e vitit 2002, dizel karavan. Pronar qe tre vite dhe te gjitha serviset e kryera me rregull. E gatshme per qarkullim. […]

923 total views, 0 today

1

€2,000

Opel Omega

Shitet Opel Omega B, viti 2002 dizel. Eshte ne gjendje te rregullt me servis te kryer. Cmimi i diskutueshem. Per me shume info. 062 80 […]

894 total views, 0 today

21534654_1477192652365597_2012289411_o

€0

Opel Zafira

Shes krillen e majte per Opel Zafira. Per informata tjera tel 062670782, Presheve

944 total views, 0 today

21460343_1477192612365601_193741003_o

€0

Passat B5.5 karavan

Shes branikun e mram per Passat B5.5 karavan. Per informata tjera tel 062670782, Presheve.

932 total views, 0 today

13236144_599861200184753_1257949445_n

€0

Opel Omega

Shitet Opel Omega B, viti 2002 dizel. Eshte ne gjendje te rregullt me servis te kryer. Bejme edhe ndrrim. Per me shume info. 062 80 […]

969 total views, 0 today