Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€180,000

Shitet shtëpia

  • Rruga: Prishtinë 42
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 24/01/2023 11:03 pm
  • Skadon: 84 ditë, 14 orë
CED922BD-DF9F-40DB-90FE-11E719586830
2DF4C46B-9C9F-4E56-9C4F-49B59F0F44FD

Përshkrimi


Shitet shtëpia me mbi 300m2 banimi,me 2 garazhe nën toksore dhe bodrume dhe 2 lokale komerciale.
Për me shumë informacione mos hezitoni të me kontaktoni.


70 total views, 1 today

  

Listing ID: 73263cfc2a7856a9

Sponsored Links