Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

3 shtepi moderrne P+1

  • Rruga: kryeziu, presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/09/2017 11:06 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_9229
IMG_9244IMG_9225IMG_9219IMG_9084

Përshkrimi


shtëpi individuale P+1
gjenden ne lagjen pashtriku me pamje dhe horizont shum te mir
Me truall 330 m^2
Jane te dizajnuara ne formen dhe menyren me te mir.

kati1: sallon kuzhin dhome gjumi banjo korridor dhe garazh

kati2: 3 dhoma gjumi, 2 banjo , taras

cmimi sipas marreveshjes!


2591 total views, 1 today

  

Listing ID: 80059ce28f31968e

Sponsored Links