Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Trualli ne Autostraden Bujanoc-Presheve

  • Lokacioni: Bujanoc/Presheve
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 19/10/2017 10:59 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image 4 (1)
image 9 (1)image 10image 12image

Përshkrimi


Shitet trualli 22.500 metra katror, i ndarë në dy anë të autostradës Bujanoc/Preshevë (duket në foto), saksisht gjindet në mes te Fsh.Bukuroc dhe Ndalesës për pagimin e Autostradës.

Trualli posedon leje për ndërtim , plan projektin për Pompë të Benzinës e ka gati.

Për më shumë info kontaktoni personin e Autorizuar në numrin e telefonit +38163450091


1210 total views, 1 today

  

Listing ID: 49759e92e4166172

Sponsored Links