Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Avni.i

  • Anëtarësuar nga: 02/04/2017

Përshkrimi

IMG_20171026_031121

€65

Jakne per meshkuj

Jakna eshte si e re , pak e perdorur e ardhur nga gjermania. Arsyja e shitjes eshte se pom vje e vogel eshte S Kontaktoni […]

2499 total views, 0 today

image 4 (1)

€0

Shitet Trualli ne Autostraden Bujanoc-Presheve

Shitet trualli 22.500 metra katror, i ndarë në dy anë të autostradës Bujanoc/Preshevë (duket në foto), saksisht gjindet në mes te Fsh.Bukuroc dhe Ndalesës për […]

1131 total views, 0 today

image

€250

Shitet

Shitet rregalli per shtepi

1386 total views, 0 today

image

€160

Shitet Tv Sony Bravia

Shes TV Sony Bravia Diagonalja 110cm ( diagonalja e ekranit 100cm)

1130 total views, 1 today

image

€800

Kuzhina komplet ne shitje

Shes Kuzhinen komplet (Maqina e eneve,Frigorifer,Shporet i rrymes) -800€ I shesim edhe veq Kuzhina (400€) Maqina e eneve (200€) Shporeti i rrymes (250€) Frigoriferi (70€)

5385 total views, 0 today

image

€200

Maqine e Enve

Shes maqinen per larjen e enve, arsyja e shitjes ndrrim komplet i kuzhines. (200€) Shes edhe kuzhinen komplet , me maqin te enve, Frigorifer, Shporet […]

3125 total views, 0 today