Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,850

SHITET VETURA

 • Rruga: Geraj
 • Lokacioni: Geraj
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 163000
 • Viti: 2003
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Gri
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 05/02/2018 7:12 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-25ccf253ad80048c84f47b638b35bedf-V
IMG-2cd9b8ab9cec72e5049e87b061208cf5-VIMG-41c7e0d4093adf79001adbea804ecdfd-VIMG-9313fef5d3b48d2769a068a53567b46f-VIMG-97436a01d8b2862038c5360e08def238-VIMG-0474fb67c68b3383fff1bce23bd4d109-VIMG-42dd6ef27ce6697b9ce8433294b0d944-V

Përshkrimi


Ka servisin e madh dhe te vogel
Me liber servisi


1108 total views, 1 today

  

Listing ID: 9255a78ac8ec12c2

Sponsored Links