Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Sametajdini

  • Anëtarësuar nga: 04/02/2018

Përshkrimi

received_539042163141390

€3,750

SHITET VETURA

Shitet Golf 5 1.9 TDI 77KW 105 PS Regjistrim 1 vjet Vetura eshte ne gjendje shume te mire Bejm edhe ndrrim

818 total views, 0 today

received_540387816340158

€2,300

SHITET VETURA

●Shitet Vetura ●Opel Corsa 1.7 DTI ●Viti 2003 ●Regjistrim deri me 27.08.2018 ●Është ne gjendje shume te mire ●Per me shume info ●Mob:063 19 47 […]

1108 total views, 8 today

received_541250666253873

€3,600

SHITET VETURA

SHITET VETURA Sharan 1.9 Dizel Automatik Viti 2001 7 ulse Vetura eshte e sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar. Blersit i jete vetem […]

1014 total views, 0 today

IMG-25ccf253ad80048c84f47b638b35bedf-V

€1,850

SHITET VETURA

Ka servisin e madh dhe te vogel Me liber servisi

960 total views, 0 today

received_323881701351665

€4,200

SHITET VETURA

●SHITET VETURA ●Peugeot 407 HDI ●Viti 2005 ●100 kw ● 6 shpejtesi ●E bere servis qe 3500km ●Ka te nderruar: ●Ulen ●Filterat ●Rebrasnin ●Gurtnet ●Vodna […]

593 total views, 0 today