Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€6

Shortsa plazhi per meshkuj me shumice

  • Rruga: +381638286419
  • Lokacioni: bujanovac
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 12/07/2017 5:25 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170711_172411
20170711_17245320170711_17254020170711_172606

Përshkrimi


Shiten sortsa plazhi permeshkuj me shumice. prodhim ne serbi nga firma turke avrasya textil ecila sapo ka fillu prodhimin edhe neserbi. shortsat jane te kualitetit te larte dhe nuk lagen ne uje fare pra nuk e pranojne ujin. shitja vetem me shumice mbi 100 cope.


1327 total views, 1 today

  

Listing ID: 89859665b5ab3df6

Sponsored Links