Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Ibo83

  • Anëtarësuar nga: 04/03/2017

Përshkrimi

€600

Perkthyes Turqisht-Serbisht

Kerkohen persona qe njohin mire gjuhen turke dhe serbe per pune tereni neper serbi si perkthyes te gjuheve te latrpermendura. Koha e fillimit eshte 15 […]

626 total views, 0 today

IMG-20180113-WA0000

€11,450

Passat cc r line

Shitet vetura Passat cc r line 2011. Me tabela te gjermanise. Vetua eshte ne gjendje perfekte.

718 total views, 1 today

€12,000

Passat cc

Shes passat cc 2011. Vetura eshte me tabela te Gjermanise. E blere ne gjermani me km 00. Rregullisht e servisuar. Pronari i pare. Arsyja e […]

2586 total views, 0 today

FB_IMG_1506190305548

€2,350

Shes Hundai Trajet 2.0 benzin

Sheh hundai trajet 2.0 benzin. Km 161000 te kaluara ne gjendje shum te mire. Apo edhe ndrroj me vetur me te vogel. Hyndai eshte me […]

874 total views, 0 today

20170711_172411

€6

Shortsa plazhi per meshkuj me shumice

Shiten sortsa plazhi permeshkuj me shumice. prodhim ne serbi nga firma turke avrasya textil ecila sapo ka fillu prodhimin edhe neserbi. shortsat jane te kualitetit […]

1176 total views, 1 today