Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€155,000

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: Lagja NIC
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 10/03/2017 6:01 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1-15
2-163-15

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje ;

Shtëpin 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë.
Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe në katin e I-rë ka 104m2. Per vetem;-155.000 euro
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë (me dhomë të veçantë buke)
1. Banjo
1. Teracë
1. Garazhë
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (një banjo në dhomë gjumi)
2. Ballkona
Shtëpia ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru, Bunar, si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar.
Shtëpia kë mundësi rritje kuadrature plus 78m2 e cila nxirret në nënkulm dhe e cila mund të posedoj 3 njësi plus e cila mundësohet me pagesën shtesë prej 15.000€.

Përmë shum info.Fcb Bellça Patundshmëri mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*


2185 total views, 4 today

  

Listing ID: 99258c2c418355c2

Sponsored Links