Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/04/2017 12:12 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
724742-450x600
881542-450x600645599-600x450158902-600x450619208-600x450177456-450x60016923913_1202393826522417_1476070043_n16933997_1202393813189085_509743187_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek Qendra Afariste *ABAZI*

Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale.
Siperfaqja totale e Truallit perfshire Objektin eshte 384m2.

Bejme edhe ndrrim me ndonje prone ne Prishtine.

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini ne Presheve apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL


1031 total views, 1 today

  

Listing ID: 29858df990dc3cf5

Sponsored Links