Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 19/10/2017 2:37 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
19554178_979406215495867_1391970245736411102_n
20768077_1288028947992366_360928939615926263_n20728151_1288028981325696_6797411069902719175_n20800062_1288029037992357_42306496831455743_n20841873_1288029021325692_6564443306331177475_n20767893_1288029077992353_2625388312084243495_n20728273_1288029101325684_6970238715417967992_n19554667_979406195495869_5853475258645196211_n20597178_1003539499749205_7228992067043775156_n20621988_1008732642563224_9182968031442249643_n

Përshkrimi


Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve ofron per shitje;

Shtepit ne Lagjen Swissdorf lagja më e re në Preshevë me shtëpi moderne, cilësore dhe gjithçka tjetër që gjithkush dëshiron për shtëpinë e vet. Cilësia e ndërtimit, standardet më të larta dhe teknikat më të avancuara tashmë të dëshmuara ndër vite do të jenë kryefjala e çdo shtëpie në këtë lagje. Sepse ne i kushtojmë rëndësi çdo detaji. Aty ku oazi i qetësisë dhe bukuria e natyrës gërshetohen për t’iu ofruar perfekten. Aty ku është SHTËPIA JUAJ!

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin per

Patundshmeri *Bellca* Presheve

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini ne Presheve


2288 total views, 4 today

  

Listing ID: 21259e8b8841921e

Sponsored Links