Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 14/11/2017 3:11 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
656177-500x375
804083-500x375506775-375x500524393-500x375760741-375x500398072-375x500

Përshkrimi


Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve ofron për shitje ;

Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek

Qendra Afariste *ABAZI*

Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale.

Siperfaqja totale e Truallit perfshire Objektin eshte

384m2.

Bejme edhe ndrrim me ndonje prone ne Prishtine.

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini ne Presheve


1684 total views, 1 today

  

Listing ID: 395a0b07acb4588

Sponsored Links