Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€400

Trotinet

 • Rruga: Bujanovac
 • Lokacioni: Bilaç
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17522
 • Viti: 2023
 • Kilometrat: Shum pak eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje shumë te mirë
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Ngjyra: Zezë
 • Postuar: 23/10/2023 2:36 am
 • Skadon: 52 ditë, 11 orë

Përshkrimi


Trotineti eshte ne gjendje te mir punon shum mir dhe baterijat i ka te reja,


36 total views, 1 today

  

Listing ID: 7426534d1bb827de

Sponsored Links