Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Mevludinselimi

  • Anëtarësuar nga: 21/10/2023

Përshkrimi

€400

Trotinet

Trotineti eshte ne gjendje te mir punon shum mir dhe baterijat i ka te reja,

36 total views, 1 today

20231021_175221

€400

Trotinet

Trotineti është në gjëndje shumë të mirë sikur i ri shum pak është i perdorur dhe baterijat i ka te raja,

40 total views, 0 today