Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Truall (troje) ne shitje

  • Rruga: Sveta Tomiq
  • Lokacioni: 5 minuta ecje deri ne udhekryqin te Centralla
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 04/09/2017 8:12 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1
23456

Përshkrimi


Shitet trolli ne lokacion shume afer qytetit (2070m2)

Poashtu eshte i ndare ne 4 troje te vogla dhe me qasje ne rruge per secilin troll:

* trolli 1 – 500 m2
* trolli 2 – 379 m2
* trolli 3 – 379 m2
* trolli 4 – 379 m2


2163 total views, 2 today

  

Listing ID: 35859ad0ad1ead4e

Sponsored Links