Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth agonj

  • Anëtarësuar nga: 04/09/2017

Përshkrimi

11

€0

Shitet trolli

Shitet trolli ne lokacion shume afer qytetit (2070m2) Poashtu eshte i ndare ne 4 troje te vogla dhe me qasje ne rruge per secilin troll: […]

1201 total views, 0 today

1

€0

Truall (troje) ne shitje

Shitet trolli ne lokacion shume afer qytetit (2070m2) Poashtu eshte i ndare ne 4 troje te vogla dhe me qasje ne rruge per secilin troll: […]

2351 total views, 1 today