Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Trualli ne shitje

  • Lokacioni: Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 14/04/2018 8:20 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
28190515_10213268043467921_1785800998_n

Përshkrimi


Shitet trualli ne fshatin Miratoc afer shkolles fillore.Siperfaqja ka hapsire prej 2000m2 dhe e urbanizuar.


830 total views, 1 today

  

Listing ID: 5535ad1b8e5afd25

Sponsored Links