Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

VECTRA 2.2 GTS

 • Rruga: gash bb
 • Lokacioni: terrnovc
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17520
 • Kilometrat: 260000
 • Viti: 2005
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 16/04/2018 6:49 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180329_191342
20180329_19132320180329_19130920180303_16044420180303_16050120180303_16033420180303_16103320180303_16111020180303_160348

Përshkrimi


VECTEA 2.2 GTS E ARDHUR NGA ZVICRRA E DOGANUAR NE EMER TE BLERSIT ME SERVIS DHE KLM TE GARANTUARA ÇMIMI SIPAS MARRVESHJES


951 total views, 1 today

  

Listing ID: 4585ad4f03884501

Sponsored Links