Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Vw bora 1.9 tdi Highline viti 2001

  • Rruga: Rsadiku
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/08/2017 9:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image
imageimageimageimageimageimageimageimage

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje shum te mir ika serviset e krym i rigjistrum nderin ne muajin 23.062018 , posedon digital klime ,tempomat ,xhamet dhe pasqyret me elektronic, alufelne 16col etj. Per me shum info nr 0628169446


1167 total views, 1 today

  

Listing ID: 27159975a215a5c3

Sponsored Links