Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

VW Golf 4 1.6 Benzin 16V

  • Lokacioni: Raincë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 12/11/2017 12:10 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3731
IMG_3732IMG_3733IMG_3735IMG_3734

Përshkrimi


Shes veturen Golf 4 16V po sa i ardhur nga Zvicra.

Viti i Vetures 2002, 230 000km,

Homologimi dhe Doganimi janë te kryer, vetem mu regjistru ne emer te pronarit te ri.

per ma shum informata me kontakton ne Viber


1767 total views, 2 today

  

Listing ID: 1745a083a19ec0ee

Sponsored Links