Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,800

VW Passat 1.9 TDI

  • Lokacioni: Raincë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 12/11/2017 12:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3728
IMG_3729IMG_3730

Përshkrimi


Shes Passt 1.9 TDI (115 PS)

Dogana eshte e paguar, vetura eshte ne rregull dhe e mirbajtur.
Regjisitrimi i vazhdon der ne 26.08.2018.
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra.
230 000 Km te kaluara
+ 4 Fellga alumin me goma te veres janë ne ket cmim inklusiv.

per ma shum informata me kontaktoni ne Viber


969 total views, 3 today

  

Listing ID: 5315a0838fbdf9c6

Sponsored Links