Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€10

Xhostik ps3 2 copa

  • Rruga: I.seferi
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/02/2017 1:13 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170207_133725
20170207_133650

Përshkrimi


Shiten dy xhostik te ri per playstation3. Cmimi 10 euro per copë. Info 0638895054 dhe viberi +38649856804


903 total views, 3 today

  

Listing ID: 7745899c245140ef

Sponsored Links