Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Aljon

  • Anëtarësuar nga: 06/11/2017

Përshkrimi

image

€0

Vw bora1.9 Tdi Highline viti 2001

Shitet VW Bora eshte ne gjendje shum te mir , rigjistrim 1 vit posedon tempomat ,klime automatike,airbag 4x ,abs ,boardkompjuter dhe alufelne 16col .bejm ndrrim […]

985 total views, 0 today