Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Vw bora1.9 Tdi Highline viti 2001

  • Rruga: Rsadiku
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 06/11/2017 10:34 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Përshkrimi


Shitet VW Bora eshte ne gjendje shum te mir , rigjistrim 1 vit posedon tempomat ,klime automatike,airbag 4x ,abs ,boardkompjuter dhe alufelne 16col .bejm ndrrim me vetur te vogel dizel per me shum info ne nr0628169446 nr2 0629682054


1039 total views, 1 today

  

Listing ID: 1435a00e3551b53e

Sponsored Links