Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth avni

  • Anëtarësuar nga: 19/09/2017

Përshkrimi

37806176_10216540789575219_4752306949960237056_n

€180

Goma kamionit

Shiten 4 goma për kamion, gomat janë të ardhura nga Zvicra, janë në gjendje shumë të mirë. Per informate na kontaktoni ose mund te na […]

837 total views, 1 today

29746057_10215667747389710_984090179_n

€0

skuter dhe motociklete

Shitet skuteri dhe motocikleta te ardhur nga zvicrra, cmimi sipas mareveshjes. Skuteri eshte Malaguti Motocikleta Aprilia

1503 total views, 1 today