Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Rigon

  • Anëtarësuar nga: 07/03/2017

Përshkrimi

IMG_0363

€2,000

Motor atv

Motori esht ne gjendje te rregull teknikisht dhe me dokumenta 1 vit ka regjistrim ka kuk kufer dhe sajlle me motor

4762 total views, 0 today