Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '00355692352808' (2)

IMG_0071

€42,000

Shitet BANESA ne Prishtine

Shitet BANESA me nje siperfaqe prej 48 m2. Banesa ndodhet ne lagjen Bregu I Diellit, ne Rrugen Hilmi Rakovica, afer “Anaderm” dhe “Poliklinikes Zatriqi” ne […]

1331 total views, 0 today

IMG_0057

€42,000

Truall ne SHITJE

Shitet TRUALLI me nje siperfaqe prej 600m2. Trualli ploteson te gjitha standartet per nje siperfaqe ndertimi. Posedon energjine elektrike, uje te pishem, kanalizimin dhe telefonine. […]

1474 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas