Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€42,000

Truall ne SHITJE

  • Rruga: Petra Drapshina nr. 84
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 11/05/2017 11:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0057

Përshkrimi


Shitet TRUALLI me nje siperfaqe prej 600m2. Trualli ploteson te gjitha standartet per nje siperfaqe ndertimi. Posedon energjine elektrike, uje te pishem, kanalizimin dhe telefonine. Per me teper informacione kontaktoni ne nr e lartepermendur.
Cmimi i negociueshem!


1495 total views, 1 today

  

Listing ID: 9955914f08b98232

Sponsored Links