Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€42,000

Shitet BANESA ne Prishtine

  • Rruga: Hilmi Rakovica
  • Lokacioni: Bregu i Diellit
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 12/05/2017 8:32 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0071
IMG_0075IMG_0079IMG_0076IMG_0072IMG_0077IMG_0074IMG_0073IMG_0082IMG_0083IMG_0080

Përshkrimi


Shitet BANESA me nje siperfaqe prej 48 m2.
Banesa ndodhet ne lagjen Bregu I Diellit, ne Rrugen Hilmi Rakovica, afer “Anaderm” dhe “Poliklinikes Zatriqi” ne katin e V-te.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhine + ballkon
1. Dhome gjumi
1. Banjo
1. Magazinim

Banesa posedon nxemje qendrore. Eshte e shtruar me parket dhe e sapomobiluar. Ofrohet e mobiliuar ose e pamobiluar. Ballkoni eshte i orientuar nga Lindja. Zona eshte e qete.


1499 total views, 1 today

  

Listing ID: 338591572db957e4

Sponsored Links