Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Almir

  • Anëtarësuar nga: 11/05/2017

Përshkrimi

IMG_0071

€42,000

Shitet BANESA ne Prishtine

Shitet BANESA me nje siperfaqe prej 48 m2. Banesa ndodhet ne lagjen Bregu I Diellit, ne Rrugen Hilmi Rakovica, afer “Anaderm” dhe “Poliklinikes Zatriqi” ne […]

1300 total views, 0 today

IMG_0057

€42,000

Truall ne SHITJE

Shitet TRUALLI me nje siperfaqe prej 600m2. Trualli ploteson te gjitha standartet per nje siperfaqe ndertimi. Posedon energjine elektrike, uje te pishem, kanalizimin dhe telefonine. […]

1452 total views, 0 today