Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€10

shirup per sherim nga bronitisi

  • Rruga: zenel ajdini
  • Lokacioni: presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/11/2017 10:31 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171122_225427

Përshkrimi


shirup luleradhiqeje me limon

permbajtja
1. Lenge luleradhiqeje te fresketa
2. Leng limoni te fresket
3. Sheqer
4. Uje ….

Dobite:

Mjekon semundje te mushkrive, ndalon kollitjen, eliminon kelbazen, ndikon si diuretik, duke larguar lengjet nga ajjtja e pjeseve te trupit, permison funksionin e melqise dhe fshisezes se temthit, ule kolesterolin ne gjak dhe rrit yndyren e duhur apo te mire ne te, forcon lekuren, lufton formimin e kancerit te prostates,etj…

perdorimi

te rriturit nje luge te madhe shurup ne mengjes ne stomak te zbrazet deri ne tri her ne dit. me se miri mengjes dhe mbremje,
per femijet mbi 3 vjet nje lug e mesme dy her ne dit
per ata 1-3 nje lug e qajit. 2-3 her ne dit

qmimi teglla e vogel 10 euro
ndersa e madhja 20 euro


777 total views, 1 today

  

Listing ID: 9605a15faacd55bb

Sponsored Links