Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€6,500

Opel movano kombi

  • Rruga: Zenel Ajdini
  • Lokacioni: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 08/09/2017 3:50 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Auto Draft
Auto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto Draft

Përshkrimi


nga 7200euro tash vetem 6500 urgjent

Kombi opel movano eshte i ardhur nga zvicrra. Eshte ne gjendje te rregullt me tabela vr nuk ka as nje defekt eshte ne gjendje prefekte
gjatesia 375cm
gjersia 175cm
Lartesia 190cm
E ka te lejuar per ngarkim deri ne 1488 kilogram viti 2007 vozitet me kategori b. Deri 3500 kg
I ka 88 kw. Eshte 2.5 cdti
e ka servisin e kryer rebrasni
i ka te ndrruar frenat te gjitha 4 copa dhe gurtnet e reja
e ka te ndrruar uljen filterin e uljes
vodna pumpen dhe i ka tre grejaq te ri
gjithashtu gumat i ka te dimrit rezerv tash i kam bler gati te reja me c

Per info ne tel


1149 total views, 1 today

  

Listing ID: 19759b2bc0938c7e

Sponsored Links