Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '063365557' (4)

IMG_20180409_144049

€200

Fellne 16″ per Smart Forfour ose Mitsubishi

Fellne alumini 16″ OZ Racing per Smart forfour ose mitsubishi (4×114). Ne gjendje te mire dhe ruajtura.

1811 total views, 0 today

IMG_20180409_144005

€200

Fellne 17″ per Mercedes E class

Fellne alumini 17″ per Mercedes E class w211, ne gjendje shume te mire dhe te ruajtura.

2413 total views, 0 today

IMG_20170902_192303

€80

Syze dioptrike Silhouette silicon

Ne shitje kornizat e syzeve Silhouette silicon, ne ghendje shume te mire. Korniza mund te perdoret per instalimin e xhamave dioptrik sipas nevojes. Korniza eshte […]

1471 total views, 0 today

IMG_20170722_170122

€900

Scooter Peugeot Vivacity 49cc

Peugeot vivacity 49cc, viti 2010, në gjendje shumë të mirë. Çmimi 900 €. 3500 km të kaluara. I blerë I ri ne Serbi. Të vetmin […]

1225 total views, 0 today

Publiko Falas