Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€900

Scooter Peugeot Vivacity 49cc

  • Rruga: Rinisë 11
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 22/07/2017 7:06 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20170722_170122
IMG_20170722_170209IMG_20170722_170131IMG_20170722_170139IMG_20170722_170148

Përshkrimi


Peugeot vivacity 49cc, viti 2010, në gjendje shumë të mirë. Çmimi 900 €. 3500 km të kaluara. I blerë I ri ne Serbi. Të vetmin problem ka me displejin I cili është I thyer dhe duhet ndrruar.
Skuteri nuk është I regjistruar dhe vjen me bateri (akumulator) të re. Për çdo pyetje, përmes sms, viber ose tel.


1260 total views, 1 today

  

Listing ID: 8365973a227edfe8

Sponsored Links