Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Fellne 16″ per Smart Forfour ose Mitsubishi

  • Rruga: Rinisë 11
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 14/05/2018 10:12 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20180409_144049
IMG_20180409_144053IMG_20180417_154605IMG_20180417_154437

Përshkrimi


Fellne alumini 16″ OZ Racing per Smart forfour ose mitsubishi (4×114). Ne gjendje te mire dhe ruajtura.


1672 total views, 2 today

  

Listing ID: 6775afa09a0bb624

Sponsored Links