Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€80

Syze dioptrike Silhouette silicon

  • Rruga: Rinisë 11
  • Lokacioni: Preshevë
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 02/09/2017 6:06 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20170902_192303
IMG_20170902_192404IMG_20170902_192250IMG_20170902_192413

Përshkrimi


Ne shitje kornizat e syzeve Silhouette silicon, ne ghendje shume te mire. Korniza mund te perdoret per instalimin e xhamave dioptrik sipas nevojes. Korniza eshte ultra e lehte dhe me qendrueshmeri te larte qe garanton brendi Austriak Silhouette. Per me teper, kontaktoni.


1414 total views, 1 today

  

Listing ID: 29959aaf3018f847

Sponsored Links