Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381621989050' (12)

44786382_358881251603176_8418925998048804864_n

€170

bandasht me goma per Smart

Shiten bandasht me Goma per smart te firmes Michelin Dy gomat e para Jan 145-65 r15 Dy gomat e mrama 175-55R15 Ne gjendje shum te […]

1428 total views, 0 today

43639698_2106412549687867_668112807484456960_n

€90

195-65R15 M+S

Shiten gomat Goodyear 195-65R15 M+S me bandash 6j x 15H2 ET49 per opel Cmimi 90€ Tel +381621989050

942 total views, 0 today

518338-333x500

€80

bandash me goma per golf

Shiten bandasht me Goma per golf II DHE III bejn edhe per opel corsa Madhesia 185/60R14 Cmimi 80€ Tel +38162198905

1182 total views, 0 today

€90

shtopa per vw passat

Shiten shtopat per vw passat B5.5 viti 2003-2004 komplet me dritat dhe xhekat(kabllat)

1306 total views, 0 today

23283407_1723817877630027_110432658_n

€110

215-65 R16 M+S

Shiten 4 gomat 215-65 R16 M+S te firmes Bridgestone Blizak 4×4

838 total views, 0 today

22207386_1691392427539239_861049082_n

€110

195-65R15

Shiten gomat me bandash te firmes Goodyear 195-65R15 M+S Bandasht Jan 6j X 15 ET 49

823 total views, 1 today

20179625_1618779634800519_1293052645_n

€0

vw touareg fellne 18

Shiten fellnet per vw touareg te madhesis 255/55R18 me goma shum te mira fellnet jan 8J X 18H2 ET 57

1482 total views, 0 today

20182760_1618779821467167_1738458520_n

€0

vw touareg fellne 20”

Shiten fellnet per vw touareg te madhesis 275-40R20 gomat jan te firmes COOPER t prodhuara ne vitin 2015 Fellnet jan 8.5J X 20 ET45

1475 total views, 0 today

19022009_1573045119373971_1608656469_n

€70

195-70 R15C

SHES DY GOMA ME BANDASH 195-70R15C PER KOMBI ,GOMAT JAN TE FIRMES FIRESTONE JAN TE RUAJTURA DHE KAN MBI 6MM THELLSI

1016 total views, 0 today

18622856_1553999674611849_334003928_n

€80

195-70 R15C PER MJETE TRANSPORTUSE

SHES GOMAT 195-70 r15C dy goma jan continental dy avon ,cmimi 80 euro komplet ose i ndaj 20euro per cop

824 total views, 0 today

19021378_1571875196157630_1545793780_n

€50

goma per kombi me C 215-65 R16C

Shiten dy gomat per kombi me C 215-65R16 C te firmes Bridgestone

852 total views, 0 today

17806994_1509143892430761_1222722527_n

€50

dy goma continental

shiten dy goma continental te madhesis 235/70/R15 103 H

890 total views, 0 today

Publiko Falas