Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€70

195-70 R15C

  • Lokacioni: preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/06/2017 2:34 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
19022009_1573045119373971_1608656469_n
195-70 R15C - Image 1195-70 R15C - Image 2195-70 R15C - Image 3195-70 R15C - Image 4195-70 R15C - Image 5195-70 R15C - Image 6

Përshkrimi


SHES DY GOMA ME BANDASH 195-70R15C PER KOMBI ,GOMAT JAN TE FIRMES FIRESTONE JAN TE RUAJTURA DHE KAN MBI 6MM THELLSI


989 total views, 1 today

  

Listing ID: 369593c035d379d2

Sponsored Links