Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€80

bandash me goma per golf

  • Lokacioni: preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 20/05/2018 2:12 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
518338-333x500
Auto DraftAuto Draft

Përshkrimi


Shiten bandasht me Goma per golf II DHE III bejn edhe per opel corsa
Madhesia 185/60R14
Cmimi 80€
Tel +38162198905


1245 total views, 1 today

  

Listing ID: 385b018246255cc

Sponsored Links